Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Przyjaznyserwis.pl czyli serwis o serwisach

Wystartował Przyjaznyserwis.pl, który ma być miejscem wymiany poglądów na temat funkcjonalności istniejących serwisów WWW.

Ambicją autora serwisu jest stworzenie miejsca, w którym kształtowałyby się opinie dotyczące zagadnień użyteczności i funkcjonalności polskich serwisów internetowych. Nacisk położony jest na ?przyjazność? ? trudne do zdefiniowania pojęcie, które oddaje jednak odczucia większości użytkowników, nieobeznanych z technologicznym żargonem.
? Pewne rzeczy wydają się nam oczywiste, w dobrze zaprojektowanym domu nie zastanawiamy się, w którą stronę otwierają się drzwi lub czy przejście z łazienki do sypialni nie prowadzi przez kuchnię... podobnie jest z serwisami internetowymi ? wyjaśnia a nam Maciej Kostro, twórca serwisu. ? Jeżeli jest dobrze zaprojektowany, to nie zastanawiamy się nad tym, po prostu z niego korzystamy. Zbyt często autorzy serwisów internetowych zmuszają mnie do zastanawiania się, denerwuję się, bo nie mogę czegoś znaleźć, choć wiem, że interesująca mnie informacja gdzieś tam jest! Stąd pomysł na mój serwis ? dodaje Kostro.

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobiliśmy

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy" dla operatora telekomunikacyjnego firmy BAIT. ...

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider