Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Buduj efektywne serwisy

Dlaczego niektóre strony błyskawicznie odnoszą sukces a inne odchodzą w niepamięć? Jak projektować serwisy przyjazne dla niepełnosprawnych i Google? W jaki sposób podnosić efektywność e-commerce?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znaleźć można w serwisie dostępnym pod adresem www.webusability.pl. Serwis poruszający tematykę użyteczności, dostępności oraz efektywności mediów właśnie ma swoją oficjalną premierę w Sieci.

- Serwis webusability.pl tworzyłem systematycznie przez ostatnie kilka miesięcy. Zawiera bardzo skondensowaną dawkę szalenie istotnej, acz mało jeszcze u nas popularnej wiedzy. Firma w której pracuję zdobyła ją w pracy dla największych międzynarodowych klientów. Uważam zatem, że tym bardziej docenią ją praktycy - ludzie bezpośrednio zajmujący się opieką nad serwisami korporacyjnymi i biznesowymi - mówi Tomek Karwatka, autor serwisu i pracownik agencji interaktywnej Janmedia.

W podzielonym na kilka działów serwisie znaleźć można artykuły, prezentacje, linki do programów oraz serwisów poruszających tematykę web-usability.

Niekomercyjny projekt Webusability.pl jest pierwszą tego typu stroną w Polsce tak całościowo omawiającą czynniki decydujące o efektywności serwisu WWW.

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobiliśmy

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy" dla operatora telekomunikacyjnego firmy BAIT. ...

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider