Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Internet - "nie dla idiotów"

Ta teza nasuwa się po analizie wyników ankiety "Co najbardziej denerwuje Cię w Internecie?", przeprowadzonej na łamach serwisu PC World Komputer. Można wysnuć z niej wniosek, że część użytkowników nie potrafi należycie korzystać z Internetu oraz związanych z nim narzędzi.

Uczestnicy ankiety za najbardziej irytujące uznali wyskakujące okienka pop-up, narzekając także na zbyt wielką liczbę reklam w Sieci. Czy jednak internauci nie mylą pojęć, biorąc za reklamę coś, co tak naprawdę nią nie jest? Tę tezę potwierdza Adam Dyba, przedstawiciel sieci reklamowej IDMnet: "Wielu internautów nie zna funkcji programów do przeglądania Internetu, które pozwalają na blokadę okienek pop-up, a ponieważ pop-up jest zwykle pierwszą rzeczą, z jaką stykają się po wejściu na witrynę, często przypisują mu wszystkie wyskakujące formy reklamowe".

http://www.internetstandard.pl(...)id=81847

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobiliśmy

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy" dla operatora telekomunikacyjnego firmy BAIT. ...

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider