Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Stare jak nowe

Założyciel Komisu Okazja przyjechał do Polski kilkanaście lat temu. Wcześniej pracował w Paryżu jako handlowiec. Zamierzał z żoną i dwójką dzieci osiedlić się w podwarszawskiej Magdalence. Jego plany pokrzyżował pożar domu, w którym spłonął cały materialny dobytek rodziny. - Po pożarze zamieszkaliśmy w wynajmowanym mieszkaniu, w którym nie było mebli - mówi Jan Wielgus. - Gdyby nie to doświadczenie być może nigdy nie wpadłbym na pomysł utworzenia komisu meblowego - dodaje.

We Francji, gdzie wcześniej mieszkał, rynek wtórny był już wówczas bardzo dobrze rozwinięty, w Polsce właściwie był niezauważalny. Przyszły przedsiębiorca wiedział, że jednym z kluczy do sukcesu jest duża powierzchnia przeznaczona na ekspozycję. - Stare meble trzeba zaprezentować tak, żeby wyglądały jak nowe - mówi Jan Wielgus. - Klient powinien móc wyobrazić sobie, jak dana rzecz będzie się prezentowała w jego mieszkaniu, nie można więc niedbale stłoczyć sprzętów - tłumaczy.

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider