Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Gracze online wydają więcej

Co czwarty Amerykanin gra. Nowe badania przedstawiane przez Associated Press oraz AOL pokazały, że 4 dorosłych Amerykanów na 10 gra na komputerze lub konsoli.

Pośród tych, którzy opisują siebie jako graczy, 45 proc. bawi się za pośrednictwem internetu. Podczas badania okazało się także, że gracze online są bardziej hojni, wydając częściej i więcej na granie niż gracze bawiący się offline. Ci pierwsi spędzają też z grami więcej czasu (42 proc. gra co najmniej 4 godziny tygodniowo online, wśród graczy offline było ich tylko 26 proc.). Jeden na sześciu graczy przyznawał się do ponad 10 godzin spędzanych z grami w tygodniu.

Wśród graczy online najpopularniejszymi okazały się gry typu RPG (Role Playing Games), strategie oraz proste programy jak np. gry karciane.

Ponad 25 proc. ankietowanych graczy przyznało się, że w minionym roku na swoje komputerowe hobby nie wydało ani centa. 31 proc. wydało nie więcej niż 100 dolarów. Tylko 11 proc. ?szastało? wydając ponad 500 dolarów.

http://wirtualnemedia.pl/docum(...)cej.html

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobiliśmy

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy" dla operatora telekomunikacyjnego firmy BAIT. ...

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider