Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Senior.pl ? Seniorzy na start

Senior.pl to pierwszy polski portal tworzony w całości z myślą o dojrzałych osobach. Serwis powstał jako odpowiedź na potrzeby internautów w wieku 50 i więcej lat.

Jak zapewniają twórcy Senior.pl, misją serwisu jest przeciwstawianie się wykluczeniu osób starszych z jakiejkolwiek dziedziny życia i pokazanie, że Seniorzy nie są "za starzy", by realizować się zawodowo, żyć w szczęśliwych związkach czy spełniać swoje marzenia. Kierowany do aktywnych seniorów serwis porusza tematy z różnych dziedzin, przekazuje bieżące informacje dotyczące zdrowia, finansów, rodziny, pracy czy pasji.

Jak wynika z badania Megapanel PBI/Gemius typowy polski internauta w wieku ponad 55 lat to mężczyzna z wykształceniem wyższym, mieszkaniec aglomeracji miejskiej, posiadający dwuosobowe gospodarstwo domowe i dysponujący miesięcznym dochodem od 1001 do 2.000 złotych netto. Uroki sieci poznaje zwykle na emeryturze lub rencie.

Polski internetowy Senior nie jest sieciowym nowicjuszem. Z Internetu korzysta przeważnie od 2 do 5 lat, używając sieci codziennie lub prawie codziennie. Pod względem sieciowej aktywności nie ustępuje znacznie młodszym kolegom. Biorąc p od uwagę średni czas oraz średnią liczbę odsłon na użytkownika, seniorzy plasują się na trzeciej pozycji za internautami w wieku 15-24 lata oraz 25-34 lata.(TYTU)

http://www.brief.pl

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider