Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Satelitarna wojna na mapy

Efekty kilkumiesięcznej rywalizacji między producentami serwisów Gogle Earth oraz Virtual Earth, którzy prześcigają się w unowocześnianiu i aktualizowaniu swoich zasobów są wyraźnie widoczne. Satelitarny obraz powierzchni Ziemi jest już możliwy do obejrzenia w trójwymiarze.

Obydwa serwisy zaprezentowały się w nowych szatach, zaktualizowane i poszerzone. Różnice w odbiorze są jednak wyraźnie widoczne.

W przeciwieństwie do starej wersji, Virtual Earth 3D prezentuje część obszarów w trójwymiarze. Internauta ma możliwość przemieszczania się między budynkami kunsztownie opracowanej przez grafików wirtualnej przestrzeni. Ciekawostką jest fakt, że billboardy widoczne w serwisie przedstawiają w czasie rzeczywistym umieszczone na nich reklamy i kampanie.

Serwis Gogle Earth postawił z kolei na szybkość działania i rzetelność wyświetlanych obrazów a także zmodyfikował szatę graficzną programu, dodając prz tym kilka nowych możliwości.

tytuł : Satelitarna wojna na mapy
źródło : 4Press

http://www.egospodarka.pl/1844(...)2,1.html

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider