Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

E-portfel od Onet.pl

Brytyjska firma Moneybookers i Onet.pl uruchomiły dzisiaj usługę elektronicznego portfela: płatności on-line w kraju i za granicą oraz przelewów międzynarodowych. W celu skorzystania z usługi, należy zarejestrować się, a następnie zasilić e-portfel pieniędzmi.

Moneybookers to jeden ze światowych liderów usług płatności on-line, działający na 35 rynkach od 2001 roku, z którego usług korzysta ponad 2,3 mln klientów na całym świecie. Dotychczas elektroniczny portfel Moneybookers, został wdrożony w ponad 2200 sklepów na całym świecie, przede wszystkim ze względu na łatwą i szybką integrację, a także niskie koszty obsługi transakcji.

Dodatkową zaletą dla sklepów jest, dostępna bez dodatkowych opłat, usługa no-charge back (gwarancja zapłaty), a także natychmiastowy dostęp do przelanych środków. Zdaniem przedstawicieli Onet.pl popularność tej usługi na rynkach zagranicznych, jest zapowiedzią dużego zainteresowania także wśród polskich e-sklepów.

Jak czytamy w komunikacie o przewadze rozwiązania Moneybookers nad dotychczas dostępnymi w naszym kraju, zarówno on-line jak i off-line, świadczą m.in.: bardzo niskie opłaty (1% kwoty przelewu, ale nie więcej niż 0,50 Euro), bezpieczeństwo transakcji (odbiorca, bez względu czy jest to sklep, czy osoba prywatna widzi tylko email nadawcy, dzięki czemu nie ma konieczności podawania poufnych informacji z karty kredytowej), szybkość działania (realizacja płatności w czasie rzeczywistym), a także wygoda (wystarczy wysłać płatność na konto email odbiorcy, co eliminuje trudności związane z wypełnianiem skomplikowanych formularzy przekazów bankowych oraz niewygodę wysyłania i deponowania czeków).

To co wyróżnia tą usługę w stosunku do dotychczasowego, jedynego konkurenta on-line na rynku polskim - systemu Paypal - to fakt, że Moneybookers oferuje od razu pełną funkcjonalność. Dzięki temu polscy użytkownicy mają możliwość realizacji płatności on-line nie tylko do sklepu, ale także pomiędzy sobą.

Aby zasilić swój elektroniczny portfel można skorzystać z karty kredytowej, przelewu bankowego lub czeku. Firma zapowiada także udostępnienie natychmiastowych transferów, np. mTransfer.

http://www.biznesnet.pl/go_rss?2691/

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider