Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Amnesty International: wirusowa kampania przeciwko przemocy

Ruszyła nowa kmpania Amnesty International, mająca na celu zwrócenie uwagi na duży problem, jakim jest przemoc w rodzinie. Organizacja wykorzystuje do tego coraz popularniejszy ostatnio marketing wirusowy.

Spoty stworzone zostały przez agencję Cake. Skierowany do kobiet, pod nazwą "Up to 69", przedstawia dziewczynę, która kopana i bita jest przez niewidzialnego mężczyznę. Liczba 69 odnosi się do procentowego udziału kobiet bitych przez swoich partnerów w niektórych państwach. "Możesz coś z tym zrobić" - głosi przekaz. Klip jest częścią kampanii pod hasłem "Stop violence against women".

Kampania pokazuje, że problem przemocy w rodzinie może dotknąć każdego, niezależnie od miejsca zamieszkania czy wieku i trzeba spróbować go jakoś powstrzymać. -"Up to 69" uświadamia kobietom, iż przemoc domowa nie jest indywidualnym problemem i nie może być ignorowana - podkreśla Jez Jowett, head of digital agencji Cake.


http://www.mediarun.pl/news/id/18189

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider