Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Który kraj ma najlepszą markę?

Według badania Country Brand Index 2006 najlepszą markę na świecie ma Australia przed Stanami Zjednoczonymi i Włochami.

Spośród państw europejskich najwyższe miejsce zajęły Czechy - były 9. krajem w kategorii kultura i sztuka, Węgry natomiast zajęły dziesiątą pozycję jako państwo "warte poniesionych wydatków".

Za najbardziej atrakcyjny historycznie uznany został Egipt, na zakupy najlepiej wybrać się do USA, a najbogatsze życie nocne mają Włochy. Za wschodzące gwiazdy światowej turystyki, które w ciągu najbliższych pięciu lat mają stać się głównymi celami podróży uznano Chiny, Chorwację oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.

W żadnej z kategorii nie wyrózniono Polski. W badaniu uczestniczyło ponad 1500 respondentów z obu Ameryk, Europy, Azji i Bliskiego Wschodu. W gronie tym znaleźć się miały osoby często podróżujące za granicę swojego kraju (częściej, niż raz do roku) w wieku 21-65 lat - zachowując równowagę pomiędzy ilością kobiet i mężczyzn.

http://www.mediarun.pl/news/id/18173

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider