Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

"Dziennik": Dziennik.pl triumfuje

Zaledwie dwa miesiące po starcie, serwis dziennik.pl uplasował się na trzecim miejscu w kategorii serwisów informacyjnych, po obecnych na rynku od wielu lat Onet.pl i Wirtualna Polska.pl, wg ostatnich badań firmy Gemius - informuje dziś "Dziennik".

"To niewątpliwy sukces" - gratuluje sam sobie "Dziennik" w artykule-laurce (niedostępnym zresztą na dziennik.pl) i trzeba mu przyznać rację. Autorka artykułu, Grażyna Barszczewska, upatruje przyczyn sukcesu w polityce "błyskawicznej informacji" stosowanej przez serwis:

"Za szybkość cenią nas nie tylko internauci, ale też politycy i dziennikarze. "Dziennik" w styczniu znalazł się w pierwszej piątce cytowanych portali.(...) Codziennie odwiedza go 70-80 tys. unikalnych użytkowników"- pisze Barszczewska.

Przyznaję jednak, że nie rozumiem jak to jest możliwe, by w ciągu dwóch miesięcy istnienia dziennik.pl zrzucił z trzeciego miejsca serwis gazeta.pl (patrz ostatnie badania Megapanel PBI/Gemius opublikowane 29 stycznia).

Nie udało mi się dotrzeć do badań cytowanych przez "Dziennik", by sprawdzić te informacje i porównać pozycje innych serwisów gazet.

http://mediacafepl.blogspot.co(...)uje.html

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider