Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Raport o kondycji handlu elektronicznego w Polsce

Firma IAI-System.com opublikowała pierwszą edycję raportu IAI-Shop.com o kondycji handlu elektronicznego w Polsce. Raport bazuje na danych ze sklepów internetowych, a nie na badaniach ankietowych.

Raport ukazuje sytuację z 2008 roku na tle 2007. Jego celem jest przedstawienie danych pochodzących z realnego handlu i nie opiera się on na ankietach wysyłanych do właścicieli sklepów. Następne raporty mają być rozbudowane o kolejne zestawienia (np. dane ukazujące obroty sklepów ze względu na źródło pochodzenia, ze szczególnym naciskiem na aukcje internetowe).

Raport przedstawia między innymi zmiany w obrotach firm (obroty badanych firm przeciętnie wzrosły w 2008 roku w porównaniu do 2007 aż o 80%), zamówieniach (w 2008 roku złożono o 21% więcej zamówień niż w roku poprzednim), czasie realizacji zamówień (średni czas realizacji zamówień spadł o 13%), odwiedzinach sklepów internetowych (średni wzrost o 18%) i łącznym ruchu generowanym przez wszystkie sklepy IAI-Shop.com.

Więcej na:

http://www.internetstandard.pl(...)sce.html

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider