Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Dzieci w sieci

Czas poświęcany przez amerykańskie dzieci na korzystanie z internetu wzrósł w ciągu minionych pięciu lat o 63%. Za Ocenaem jest obecnie ponad 16 mln internautów w wieku 2-11 lat (wzrost o 18%), co stanowi 9,5% wszystkich użytkowników sieci - wynika z najnowszego badania Nielsen Online.

Z najnowszego badania Nielsen Online wynika, że młodzi internauci (w wieku 2-11 lat), których jest obecnie w Stanach Zjednoczonych ponad 16 mln na surfowanie po sieci przeznaczają coraz więcej czasu. W maju 2004 r. najmłodsi miesięcznie spędzali w internecie 7 godzin miesięcznie, pięć lat później - 11 godzin, co oznacza wzrost o 63%. Dla porównania aktywność online pozostałych użytkowników internetu wzrosła w omawianym zakresie o 36%.

Wśród młodych internautów jest obecnie - wg danych z maja 2009 r. - nieznacznie więcej chłopców niż dziewcząt, oni również spędzają przed pecetami 7% więcej czasu. Dziewczęta z kolei charakteryzują się większą aktywnością - odwiedziają 9% więcej witryn niż ich koledzy (średnio 434 strony).

czytaj dalej na:

http://www.internetstandard.pl(...)eci.html

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider