Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

NetSprint.pl/news ? wyszukiwarka aktualności

NetSprint.pl uruchomił wyszukiwarkę aktualności. Internauci mogą w niej wyszukiwać bieżące informacje z kraju i ze świata podzielone na pięć głównych dziedzin: aktualne wydarzenia, biznes, nauka i technika, sport i rozrywka.

Spółka NetSprint.pl, po wprowadzeniu nowego algorytmu wyszukiwania Traffic Index, zwiększeniu liczby przeszukiwanych dokumentów do 67 milionów i przebudowie układu graficznego serwisu, uruchamia polski odpowiednik serwisu Google News.

Użytkownicy NetSprint.pl mogą korzystać z zakładki Wiadomości. Jest to specjalny serwis, na którym internauci mogą wyszukiwać najświeższe informacje o wydarzeniach, które miały miejsce w Polsce i za granicą. Osoby, które nie chcą co chwilę odwiedzać kilku serwisów informacyjnych otrzymali możliwość szybkiego dotarcia do bieżących wydarzeń dzięki jednemu serwisowi. Gwarancją aktualności informacji jest odświeżanie co 15 minut oraz publikowanie poszczególnych wiadomości tylko przez okres 30 dni. ? Nasze Wiadomości kierujemy do wszystkich internautów zainteresowanych najświeższymi wydarzeniami, które miały miejsce w kraju i na świecie. Dzięki nowej funkcjonalności, użytkownicy mogą np. porównywać sondaże prezydenckie czy na bieżąco śledzić informacje na temat budzącej zainteresowanie gwiazdy lub firmy ? powiedział Artur Banach, prezes firmy NetSprint.pl i dodał: ? Trzeba jednak pamiętać, że sekcja ta jest ciągle w fazie testów i dlatego wdrożyliśmy ją w w wersji beta. Zakładkę stale udoskonalamy i poszukujemy kolejnych partnerów, którzy są zainteresowani udostępnieniem internautom swoich zasobów.
W następnych tygodniach spółka planuje wdrożenia kolejnych funkcjonalności wyszukiwarki. (TYTU)

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobiliśmy

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy" dla operatora telekomunikacyjnego firmy BAIT. ...

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider