Przeskocz menu

Firma

Kilka słów o nas

Jesteśmy Agencją Interaktywną specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu marketingu internetowego. Zajmujemy się m.in. kreowaniem wizerunku w Internecie (strony www, esklepy, prezentacje multimedialne, itp.), realizacją kampanii reklamowych on-line.

Na rynku działamy od 1 maja 2004, w tym czasie udało nam się pozyskać rzeszę zadowolonych klientów. Dążymy do osiągania najwyższych standardów, począwszy od obsługi klienta, a kończąc na naszych produktach. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, staramy się sugerować pewne rozwiązania, które maja na celu zwiększenie konkurencyjności naszych klientów w Internecie.

Projektujemy aplikacje internetowe, realizujemy kampanie reklamowe w Internecie a także tworzymy narzędzia do nowoczesnej komunikacji.

Zajmujemy się tworzeniem, aktualizacją, naprawą i rozbudową serwisów internetowych, marketingiem internetowym, budowaniem wizerunku marki. Świadczymy usługi hostingowe - oferujemy klientom rejestrację i utrzymanie domen oraz możliwość zakładania i administracji kont e-mail jako narzędzia marketingowego.

XHTML 1.1 - Agencja Interaktywna Imperion Studio spełnia światowe standardy!

Z początkiem roku, została podjęta decyzja dotycząca podniesienia standardów naszych usług poprzez realizację projektów zgodnych z XHTML 1.1.

Pozwala nam to zapewnić najwyższą jakość witryn internetowych od strony kodu źródłowego przy pełnym zachowaniu norm określonych przez organizację W3C - www.w3c.org.

Ten znaczący krok w przyszłość, umożliwia nam poprawne łączenie najnowszych technologii, dzięki którym tworzymy coraz bardziej rozbudowane struktury serwisów www, przy zachowaniu wysokiego poziomu efektywności działania.

Równie ważną zaletą takiego rozwiązania jest zwiększona szybkość działania stron internetowych jak i wysoka ich kompatybilność z przeglądarkami internetowymi (Internet Explorer, Firefox oraz Opera).

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Agencja Interaktywna Imperion Studio

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider