Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Wirtualna Polska rozwija swój komunikator. Zmieniła mu nazwę na ?Spik? i zachęca co aktywniejszych użytkowników do współpracy.

Współtworzenie produktu to świetny sposób zarówno na promocję, jak i przyciągnięcie bardzo atrakcyjnej publiczności. Zaangażowanie tego rodzaju przywiązuje użytkowników, którzy mają poczucie, że produkt jest ?ich? ? wszak sami biorą udział w procesie tworzenia.
Zaproponowali między innymi pewną elitarność rozwiązań ? dla początkujących internautów wersja podstawowa, aby nie pogubili się w mnogości opcji, dla wyjadaczy zaś wersja w pełni konfigurowalna. Oczywiście Spik bierze udział w wyścigu komunikatorów głosowych (jego poprzednia edycja, WP Kontakt zbierał pochwały w tej kategorii). Wygra jednak ten, kto w jednej aplikacji umożliwi kontakt z użytkownikami Gadu-Gadu, Tlenu, Skype?a oraz ICQ, nie zapominając o możliwości dzwonienia poza Internet.

http://www.marketing-news.pl/m(...)art=2761

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobiliśmy

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy" dla operatora telekomunikacyjnego firmy BAIT. ...

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider