Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Dla biznesu i czterech kątów

Przypadek sprawił, że założył komis z meblami. Teraz mówi, że jest w stanie sprzedać każdą używaną rzecz potrzebną do wyposażenia domu czy działania biznesu, która zostanie mu powierzona

Pierwsze meble, które pozornie sprzedał Jan Wielgus, właściciel Komisów Okazja w Warszawie i Gdańsku, należały do niego samego. Kilka lat temu, gdy uruchamiał w stolicy swój biznes i gdy reklamy przyciągnęły pierwszych potencjalnych kupujących, powierzchnia przeznaczona na ekspozycję nadal świeciła pustkami. Nikt nie chciał być tym pierwszym, który powierzy swoje meble obcemu człowiekowi. Każdy chciał się najpierw przekonać, jak na transakcji z nim wyjdą inni. - Wynajmowałem wówczas lokal po dyskotece nieopodal Fortu Wola, którego utrzymanie kosztowało około trzech tysięcy złotych dziennie - wspomina Jan Wielgus. - Po kilku dniach przyniosłem z domu własne meble i opatrzyłem je kartkami z napisem "sprzedane", "zarezerwowane" i ten widok sprawił, że ludzie zaczęli wstawiać w komis także swoje meble - dodaje.

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider