Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Mydło prosto od producenta

Wygląda na to, że wychodzenie do sklepu po papier toaletowy, pastę do zębów czy szampon może już wkrótce być bezsensowne. Wczoraj w USA ruszył serwis Alice.com, w którym nabyć można produkty domowe po cenach hurtowych oraz darmową dostawą do domu. Niestety na razie tylko na terenie Ameryki Północnej.

Na Alice.com można kupić wyłącznie produkty wykorzystywane w gospodarstwach domowych, które dodatkowo zostały podzielone wg pomieszczeń, w których towary te zazwyczaj znajdują zastosowanie. Do łazienki możemy więc kupić mydło, szampon, tampony czy waciki. Do kuchni zaś folię śniadaniową, worki na śmieci, a do domowego biura np. koperty i znaczki pocztowe.

Jedną z cech "Alicji" (można ją w pewnym sensie uznać za pomoc domową) jest to, że potrafi wskazać użytkownikowi produkty mu potrzebne (np. takie które już wkrótce zostaną zużyte). Serwis wnioskuje te informacje na podstawie dotychczasowych zakupów klienta jak i też w zależności od tego, czy w rodzinie zamieszkującej jego dom znajdują się np. mali chłopcy.

Głównymi zaletami Alice.com mają być wygoda dokonywania zakupów jak i ich cena. Towary dostarczane są klientom na terenie USA bez pobierania opłaty za transport (warunkiem jest co najmniej 6. zakupionych produktów), a do cen nie doliczana jest marża sprzedawców.

Więcej na:

http://www.internetstandard.pl(...)nta.html

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider